THE ENGLISH JOURNEY

90-Day Study Planner

İngilizce Çalışma Planlayıcınızİngilizce kelime çalışmalarınızı süreklilik esasına göre şekillendirmenizi sağlayacak ‘The English Journey olarak adlandırdığımız İngilizce Çalışma Planlayıcıları, dil öğrenme sürecinde kelime hazinenizi geliştirmenizde sistematik bir şekilde sizi destekleyip hedefinize ulaşmanızı sağlar.

İngilizce Kelime Bilgisi Çalışma

Planlayıcınız'da neler var?


Bu dijital günlük, kelime hazinenizi geliştirip takibini yapacağınız önemli bir planlayıcıdır. Satın aldıktan sonra dijital olarak platformumuzdan indirebileceğiniz bu kaynak sayesinde İngilizce kelime hazinenizi günlük olarak kümüle sistem ile genişletip kendinizi daha iyi ifade edebileceksiniz.

The English Journey adını verdiğimiz bu planlayıcımızda alışkanlık takibinden, ilgilinizi çeken alanlarda günlük olarak 10 kelime ve bunların cümle içinde nasıl kullanıldığını yazabileceğiniz planlayıcımız, hedeflerinizi 10 günlük bir sistem içinde yazabileceğiniz alanımız, zıt anlamlı ve eş anlamlı sözcükleri not edebileceğiniz alanlar ve daha da fazlasına ulaşabileceğiniz bu planlayıcınız, İngilizce kelime bilgisi çalışmalarınız için size yakından destek olacaktır.


Zaman Esaslı Hedef Prensibi


İngilizce öğrenmenin en önemli faktörlerinden biri bu yolculuğu sürdürülebilir kılmaktır. Zaman esaslı hedeflerimize ulaşmak için çalışmalarımızı alışkanlığa dönüştürmek esastır. Bunun içinde alışkanlık takipçisi dediğimiz her gün işaretleyebileceğiniz ve not alabileceğiniz bir alan sunuyoruz.

Devamlılık Prensibi


90 gün boyunca her gün yeni bir deyim öğreniyor olacaksınız. İlgili deyimin açıklaması ve cümle içinde nasıl kullanıldığı da her deyimin altına not düşülmüştür. Bununla birlikte günlük minimum on kelime ve cümle içinde nasıl kullanıldığını yazabileceğiniz bir takip alanı ile ilginizi çeken alanlarda kelime hazinenizi genişletebileceksiniz.

Kullanımı Teşvik Eder


Öğrendiğiniz kelimeleri sadece kelime olarak ezberlemek değil, bunları konuşma içinde kullanmanızı da teşvik ederek aksiyon almanızı sağlar. Bu şekilde öğrendiğiniz kelimeler hem akılda kalır hem de öğrendiklerinize yeni kelimeler katarak bir diyalogta aktif kullanabileceğiniz kelime hazinenizi güçlü bir şekilde inşa edersiniz.

ŞİMDİ AL

İngilizce Çalışma Planlayıcınız

The English JourneyÖzlü Sözler


İngilizce kelime çalışmalarınızda motivasyonun önemi büyük ancak sadece motivasyon temelli bir ilerleme sağlanamaz, aksine aksiyon bazlı bir ilerleme ile devamlılık sağlanabilir çünkü motivasyon gelir ve gider. Ancak bizi motive edebilecek bazı sözleri İngilizce öğrenmek ve bunlara hakim olabilmek de İngilizce bilginizin gelişmesinde önemli bir yere sahiptir.

SIK SORULAN SORULAR


1. Çalışma Planlayıcı nedir?

Çalışma Planlayıcısı, ajandadan yol çıkmıştır ve dil öğrenmeyi sistematik ve sürekli kılmak için sistematik bir şekilde tasarlanıp sizin kullanımınıza sunulmuştur.


2. Her gün öğrenmemiz gereken 10 kelimeyi de siz mi veriyorsunuz?

Planlayıcı demek bir günlük demektir. Kelimeler size verilmez, siz gün içinde not aldığınız, bilmediğiniz kelimeleri yazıp öğrenirsiniz. Planlayıcı size bir sistem sunar içeriği ise seviyenize göre siz belirlersiniz.