SİZİ, İNGİLİZCE ÖĞRENMEYİ ANLAMLI, KEYİFLİ VE PRATİK KILAN BU YOLCULUĞA DAVET EDİYORUM.


Her birimizin, bu dünyanın ihtiyacı olan bir mesajı ve özel becerileri olduğuna inanıyorum. Potansiyelinizi hayata geçirirken dünyanın gelişip rekabetin artması, önünüze engeller çıkarıp motivasyonunuzu bir süreliğine kırmış olabilir. İngilizce o engellerden biri olmayacak.


"İngilizceyle Dünyaya Açılın" online kursu, benim bildiklerimi ve etkili İngilizce öğrenme sistemimi tecrübelerim vasıtasıyla sizlere aktarma şeklim. Dünyada bir değişim yaratmayı, kendi işinizi başlatmayı, işyerinizde terfi almayı, yabancı kaynaklara ulaşmayı, yurt dışında okumayı ya da bambaşka bir ülkede yeni baştan başlamayı istiyorsunuz ama hiç İngilizce bilmiyorsanız, unuttuysanız ya da aksanınızı düzeltmek istiyorsanız, bu kurs sizin için.


İngilizce konuşmak, çok iyi konuşmak dünyanızı büyütecek; sadece sınav geçmek, terfi almak için de değil, sizi değişen dünya standartlarında yukarıya taşıyıp dilediğinizde ve hazır olduğunuzda size yeni bir dünyanın kapısını aralayacak. O yeni dünyada artan olanakların, fırsatların olduğu, farklı kültürleri tanıştığınız insanlar vasıtasıyla öğrendiğiniz, bakış açınızın değiştiği ve sıkışıp kaldığınız değil, gelişmenin teşvik edildiği bir hayat olacak. Bu kursa kaydolarak daha parlak bir geleceğe ilk adımınızı atmış olacaksınız.

"Seyahat temalı bu ilk İngilizce kursu ile İngilizceyi keyifle öğrenip bir çok ülkeden arkadaşlar ve tecrübeler kazanırken hayata daha renkli ve büyük bir pencereden bakacaksınız."

-Evrim


BU KURS NE ZAMAN BAŞLIYOR?


İngilizceyle Dünyaya Açılın online kursu 15 ARALIK'ta başlıyor. 15 Aralık itibariyle her hafta 5 ders aktif hale gelip 10 haftada tamamlanıyor.


BU KURS KİMİN İÇİN?


İngilizceyle Dünyaya Açılın online kursu sıfırdan başlayarak her meslek grubuna, hiç İngilizce bilmeyene, İngilizce'yi öğrenmiş olup unutana, aksanını düzeltmek isteyene uygun olmakla birlikte yetişkinlere ve 8 yaşından itibaren genç arkadaşlarımıza yöneliktir.


BU KURSUN YAPISI NEDİR?


15 Aralık 2020'de yayın hayatına başlayacak bu online kurs 10 haftada tamamlanacaktır. Bu bir online kurstur ve konular video dersleri vasıtasıyla anlatılır ve bu video dersleri her ülkeden, istediğiniz yer ve saatte izleyebilirsiniz.


İngilizceyle Dünyaya Açılın online kursu dikkatlice tasarlanıp, etkili ve sadeleştirilmiş içeriğiyle seyahat konsepti üzerinden ilerleyip etkili İngilizce öğrenme stratejilerimle harmanlanarak sizlere sunulmaktadır. Zamanınızın değerini bilip yatırımınızın karşılığını alacağınız bu kurs, etkili bir şekilde temelden (A1) İngilizce öğreterek güncel döküman, kaynak, video, canlı bağlantı pratiklerin desteğiyle akıcı ve sürdürülebilir bir öğrenme tecrübesi sunuyor ve sizi A2 seviyesine başlamaya hazır hale getiriyoruz.


Her hafta 5 konu anlatımı videolar ile gerçekleştirilip bunu bir adım ileri götürerek her pazar 17.00'de bir canlı pratik bağlantımız olacaktır. Canlı bağlantıları kaçıranlar için de yayınlar video olarak kursa yüklenecektir. Her hafta konu bitimlerinde bilginizi test edeceğiniz mini testleri tamamlamanız esastır.


15 Aralık'tan itibaren her hafta yeni içerikler aktif hale gelerek toplamda 50 konuyu kapsayan bu kursu 10 haftalık bir zaman diliminde sindirerek ve pratik yaparak tamamlayacaksınız. Bununla birlikte bakış açınızı değiştirebilecek sürpriz içerikler de yüklenecektir.KURSU HER CİHAZDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ


İngilizceyle Dünyaya Açılın online kursuna kayıt olduktan sonra kursu masaüstü bilgisayarınızdan seyredebileceğiniz gibi dizüstü bilgisayarınız, akıllı telefonunuz ve tabletinizden de seyredebilirsiniz. Telefonunuz ve tabletinizden seyredecekseniz Teachable'ın ücretsiz aplikasyonunu indirmeniz daha etkili olabilir ama zorunlu değildir. Kullandığınız cihazın internet tarayıcısından da kurs hesabınıza giriş yapıp izleyebilirsiniz.


This course is closed for enrollment.

BU KURSTA NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?


İngilizceyle Dünyaya Açılın Online kursunda seyahat konseptini baz alarak İngilizceye sıfırdan başlıyoruz(A1).

  • Kursu tamamladığınızda yabancılarla rahatlıkla günlük temel konularda İngilizce konuşabilecek ve anlayabilecek düzeye geleceksiniz.

  • İngilizce kelime bilginizi artırıp akıcı İngilizce konuşmanın stratejilerini keşfedeceksiniz.

  • Bu kursun yapısı sayesinde öğrendiklerinizi sürekli test edebileceksiniz.

  • Konuşma, Dinleme, Okuma ve Anlama yeteneklerinizi geliştireceksiniz.

  • Etkili İngilizce öğrenme ve konuşma teknikleri sayesinde aksanınız daha doğal ve ve telaffuzunuzun ve vurgulamanızın tam ve doğru olması sağlanacaktır.

  • ideo derslerin yanı sıra canlı pratikler ve İngilizce köşesi vasıtası ile sınıftaymış gibi müfredat detaylıca işlenip sorularınız cevaplanıp, farklı aksan ve ülkelerden insanlarla tanışacaksınız.

  • IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL gibi sınavlar da başarılı olmak için sağlam bir alt yapı oluşturacaksınız.

Müfredat detaylarını hafta ve konu bazında aşağıda görebilirsiniz.

The Curriculum - Müfredat


  Welcome - Hoşgeldiniz
Available in days
days after you enroll
  1st Week - 1.Hafta
Available in days
days after you enroll
  2nd Week - 2. Hafta
Available in days
days after you enroll
  3rd Week - 3.Hafta
Available in days
days after you enroll
  4th Week - 4.Hafta
Available in days
days after you enroll
  5th Week - 5.Hafta
Available in days
days after you enroll
  Mid-Term Exam - Ara Sınav
Available in days
days after you enroll
  6th Week - 6.Hafta
Available in days
days after you enroll
  7th Week - 7.Hafta
Available in days
days after you enroll
  8th Week-8.Hafta
Available in days
days after you enroll
  9th Week - 9.Hafta
Available in days
days after you enroll
  10th Week- 10.Hafta
Available in days
days after you enroll
  Test Your Knowledge Lesson 1 to 50 - Bilginizi test edin Ders 1'den 50'ye kadar
Available in days
days after you enroll
  Final Live Practice Sessions - Son Canlı Pratik Seansları
Available in days
days after you enroll
  Wrap up - Kursu Tamamlarken
Available in days
days after you enroll
  Free Consultancy Booking Link - Ücretsiz Danışmanlık Rezervasyon Linki
Available in days
days after you enroll
  Reading Resources - Okuma Kaynakları
Available in days
days after you enroll

İNGİLİZCE SOHBET KÖŞESİ HOCALARIMIZ


Yabancı hocalarımızın sohbet köşelerine katılımla ilgili kampanyalarımızı Instagram hikayelerimiz @whiletravelling'ten duyurduğumuzda öncesinde ve ilgili tarihe kadar kaydolanlar belirtilen hocaların sohbet köşelerine (grup dersleri) katılabilecektir. Bu tarihlerden sonra katılanlar şimdiye kadar belirtilen hocaların sohbet köşelerine değil, sürpriz hoca ve dünya vatandaşlarının sohbet köşelerine katılabilecektir. Sohbet köşeleri Dördüncü haftadan sonra haftada bir olacak şekilde başlayacaktır.


YELENA

Yelena Ukraynalı ve Amerikan aksanıyla akıcı İngilizce konuşuyor. 7 senedir İngilizce öğretmenliği yapan Yelena aynı zamanda Harvard Üniversite'sinden öğretmenlik derecesini alıyor.

EILISH

Avustralyalı Eilish, uzun süre Asya'da hem okullarda hem de yetimhanelerde İngilizce öğretmenliği yaparak Asya ülkelerinin eğitim sistemlerine hakim.

LAURA

Avusturyalı Laura akıcı Amerikan aksanıyla pek çok ülkede projeler gerçekleştirmiş bir dünya vatandaşıdır.

Sohbet köşesinde aramıza katılacak hocalarımızı ve dünya vatandaşlarını duyurmaya devam edeceğiz.KURS MEZUNİYET SERTİFİKASI


10 haftalık İngilizceyle Dünyaya Açılın programını başarıyla tamamlayanlara kurs mezuniyet sertifikası verilmektedir. Bu sertifikayı özgeçmişinizde ve linkedin profilinizde kullanabilirsiniz.

EĞİTMENİNİZ EVRİM KANBUR

Evrim Kanbur, Cambridge Üniversitesi'nden 501/1891/2 akreditasyon seri numarasıyla CELTA sertifikasına sahip İngilizce Öğretmeni olmakla birlikte Şanghay'da uluslararası bir okulun işletme bölüm başkanlığını yürütürken, Skema İşletme Okulu ve Shanghai Jiatong Üniversitesi'nde İşletme, Ekonomi, Stratejik Karar Verme Mekanizması, Marka Yaratma ve Yönetimi, Çin'de Dijital Pazarlama, Finansal Analiz ve Raporlama derslerini İngilizce olarak vermektedir. Linkedin profilime bakabilirsiniz.

Sekiz yıldır her yaş grubundan öğrencisi bulunan Evrim Kanbur, yurtdışında saygın üniversitelere 200'ün üstünde öğrenci gönderdiği gibi ilgili okullarda anadili İngilizce olmayan ve İngilizce dahil üniversite derslerine destek olduğu pek çok öğrencisi bulunmaktadır. TEDx Çin'de de İngilizce-Çince konuşma (aşağıdaki resmin üstüne tıklayıp izleyebilirsiniz) gerçekleştiren Evrim Kanbur, İngilizceyle Dünyaya Açılın online kursu ile Türkiye'de ve dünyada daha çok Türkün İngilizce konuşmasını hedeflemektedir.


KURUMSAL PAKET


İş dünyasında İngilizce'nin önemi yadsınamaz hale geldi. Siz de ekibinize yatırım yapıp İngilizce konuşmalarını sağlamak ve şirket olarak olanaklarınızı artırmak istiyorsanız, kurumsal paket için bize ulaşın.

This course is closed for enrollment.