Özel Dersle Dil Gelişiminize Hız Katan

Yol Haritasını Birlikte Oluşturuyoruz.


Birebir dersler ile ihtiyacınız olan alanları ve amacınızı göz önünde bulundurarak size özel İngilizce yol haritanızı belirleyoruz. Öğrenme ivmenizi hızlandıran birebir derslerle her adımda gelişiminizi takip edip geri bildirim veriyoruz. Zamanınızın ve yatırımınızın karşılığını aldığınız bu yolculukta sizi hedefinize ulaştırarak başarınızı birlikte kutluyoruz.


İlk seans olan Keşif Seans'ımızda sizinle İngilizce konuşarak:

  • aksan,
  • dilbilgisi,
  • deyiş ve deyim hakimiyeti,
  • kelimelerin kullanım derinliği,
  • akıcı konuşma gibi alanlara odaklanıp
  • güncel konularla ilgili düşüncelerinizi ifade edebilme,

İngilizce seviyenizle ilgili detaylı bir sahip olup size özel, hedeflerinizi ve günlük yoğunluğunuzu göz önünde bulundurarak sürdürülebilir bir yol haritası sunuyoruz.

Eğitmeniniz Evrim Kanbur


Evrim Kanbur, Cambridge Üniversitesi'nden 501/1891/2 akreditasyon seri numarasıyla CELTA sertifikasına sahip İngilizce Öğretmeni olmakla birlikte Şanghay'da uluslararası bir okulun işletme bölüm başkanlığını yürütürken, Skema İşletme Okulu ve Shanghai Jiatong Üniversitesi'nde İşletme, Ekonomi, Stratejik Karar Verme Mekanizması, Marka Yaratma ve Yönetimi, Çin'de Dijital Pazarlama, Finansal Analiz ve Raporlama derslerini İngilizce olarak vermektedir. Linkedin profilime bakabilirsiniz.


Sekiz yıldır her yaş grubundan öğrencisi bulunan Evrim Kanbur, yurtdışında saygın üniversitelere 200'ün üstünde öğrenci gönderdiği gibi ilgili okullarda anadili İngilizce olmayan ve İngilizce dahil üniversite derslerine destek olduğu pek çok öğrencisi bulunmaktadır. TEDx Çin'de de İngilizce-Çince konuşma (aşağıdaki resmin üstüne tıklayıp izleyebilirsiniz) gerçekleştiren Evrim Kanbur, İngilizceyle Dünyaya Açılın online kursu ile Türkiye'de ve dünyada daha çok Türkün İngilizce konuşmasını hedeflemektedir.


Kayıt Ol!

SIKÇA SORULAN SORULAR


Seanslarınız ne kadar sürüyor?

Seanslarımız bir saattir.


Ödeme sayfasına nasıl geleceğim?

Yukarıdaki programlardan birini seçerek kayıt ol butonuna tıklıyorsunuz. Açılan sayfada isim, soyisim, email adresi ve kart bilgilerinizi girip ödemenizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Kart bilgileriniz kesinlikle görülmemekte olup kullanıdğımız platform en güçlü uluslararası bir platform olduğundan her ülkeden her kartla ödemenizi 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.


Özel Ders'inizi aldıktan sonra ders zamanını nasıl ayarlayacağız?

Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra size ulaşıp takvimimizi paylaşacağız. Takvimdeki zaman aralıklarında size uygun olan en yakın zaman için rezervasyon yaptığımızda dersimizin tarihi ve zamanı belirlenmiş oluyor.


Birden fazla özel ders alabiliyor muyuz?

Kesinlikle! Özel Ders Paketi ile 4 dersi alarak 400TL tasarruf etmiş oluyorsunuz. Satın aldığını 4 özel dersi içeren Özel Ders Paketi bir ay içinde kullanılmak durumundadır. Amacımız hemen aksiyona geçmektir, ertelemeyi İngilizce gelişiminde devre dışı bırakmaktır.