SİZİ, İNGİLİZCE ÖĞRENMEYİ ANLAMLI, KEYİFLİ VE PRATİK KILAN BU YOLCULUĞA DAVET EDİYORUM.


Her birimizin, bu dünyanın ihtiyacı olan bir mesajı ve özel becerileri olduğuna inanıyorum. Potansiyelinizi hayata geçirirken dünyanın gelişip rekabetin artması, önünüze engeller çıkarıp motivasyonunuzu bir süreliğine kırmış olabilir. İngilizce o engellerden biri olmayacak.


"İngilizceyle Dünyaya Açılın" online kursu, benim bildiklerimi ve etkili İngilizce öğrenme sistemimi tecrübelerim vasıtasıyla sizlere aktarma şeklim. Dünyada bir değişim yaratmayı, kendi işinizi başlatmayı, işyerinizde terfi almayı, yabancı kaynaklara ulaşmayı, yurt dışında okumayı ya da bambaşka bir ülkede yeni baştan başlamayı istiyorsunuz ama hiç İngilizce bilmiyorsanız, unuttuysanız ya da aksanınızı düzeltmek istiyorsanız, bu kurs sizin için.


İngilizce konuşmak, çok iyi konuşmak dünyanızı büyütecek; sadece sınav geçmek, terfi almak için de değil, sizi değişen dünya standartlarında yukarıya taşıyıp dilediğinizde ve hazır olduğunuzda size yeni bir dünyanın kapısını aralayacak. O yeni dünyada artan olanakların, fırsatların olduğu, farklı kültürleri tanıştığınız insanlar vasıtasıyla öğrendiğiniz, bakış açınızın değiştiği ve sıkışıp kaldığınız değil, gelişmenin teşvik edildiği bir hayat olacak. Bu kursa kaydolarak daha parlak bir geleceğe ilk adımınızı atmış olacaksınız.

"Seyahat temalı bu ilk İngilizce kursu ile İngilizceyi keyifle öğrenip bir çok ülkeden arkadaşlar ve tecrübeler kazanırken hayata daha renkli ve büyük bir pencereden bakacaksınız."

-Evrim


BU ONLİNE KURS NE ZAMAN BAŞLIYOR?


İngilizceyle Dünyaya Açılın online kursu 30 Kasım 2021'de başlıyor. 30 Kasım itibariyle her hafta 5 ders aktif hale gelerek bu kurs minimum 10 haftada tamamlanıyor.


BU ONLİNE KURS KİMİN İÇİN?


İngilizceyle Dünyaya Açılın online kursu B1'den başlayarak

 • her meslek grubuna,
 • A2 düzeyinde İngilizce bilenlere,
 • İngilizce'yi öğrenmiş olup unutana,
 • aksanını düzeltmek isteyenlere,
 • yetişkinlere ve 6 yaşından itibaren genç arkadaşlarımıza yöneliktir.

Kursumuz B1'den başlamasına rağmen pek çok orta ve ileri düzey öğrenciler kaydolup telaffuzları üzerinde çalışmaktadırlar. İngilizce sadece dilbilgisi ve kelimeden ibaret değildir, doğru telaffuz dil öğrenmenin en önemli bölümüdür.


BU ONLİNE KURSUN YAPISI NEDİR?


Bu bir online kurstur ve konular video dersler vasıtasıyla bu platformdan anlatılır ve bu video dersleri her ülkeden, istediğiniz yer ve saatte izleyebilirsiniz.


İngilizceyle Dünyaya Açılın online kursu dikkatlice tasarlanıp, etkili ve sadeleştirilmiş içeriğiyle seyahat konsepti üzerinden ilerleyip etkili İngilizce öğrenme stratejilerimle harmanlanarak sizlere sunulmaktadır. Zamanınızın değerini bilip yatırımınızın karşılığını alacağınız bu kurs, etkili bir şekilde B1 İngilizce öğreterek güncel döküman, kaynak, video, canlı bağlantı pratiklerin desteğiyle akıcı ve sürdürülebilir bir öğrenme tecrübesi sunuyor ve sizi B2 seviyesine başlamaya hazır hale getiriyoruz.


Her hafta 5 konu anlatımı videolar ile gerçekleştirilmekte olup kayıt şeklinize göre canlı pratiklerimize de katılabilirsiniz. Canlı bağlantıları kaçıranlar için de yayınlar video olarak kursa yüklenecektir. Her hafta konu bitimlerinde bilginizi test edeceğiniz mini testleri tamamlamanız esastır.


31 Kasım 2021'den itibaren her hafta yeni içerikler aktif hale gelerek toplamda 50 konuyu kapsayan bu kursu minimum 10 haftalık bir zaman diliminde sindirerek ve pratik yaparak tamamlayacaksınız. Bununla birlikte bakış açınızı değiştirebilecek sürpriz içerikler de yüklenecektir.KURSU HER CİHAZDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ


İngilizceyle Dünyaya Açılın online kursuna kayıt olduktan sonra kursu masaüstü bilgisayarınızdan seyredebileceğiniz gibi dizüstü bilgisayarınız, akıllı telefonunuz ve tabletinizden de seyredebilirsiniz. Telefonunuz ve tabletinizden seyredecekseniz Teachable'ın ücretsiz aplikasyonunu indirmeniz daha etkili olabilir ama zorunlu değildir. Kullandığınız cihazın internet tarayıcısından da kurs hesabınıza giriş yapıp izleyebilirsiniz.


TEK ÖDEMEYLE KAYIT OLUN

%25 indirimli aşağıdaki 'Kendi Hızımda Öğreniyorum' paketine kayıt olun.

BU KURSTA NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?


İngilizceyle Dünyaya Açılın Online kursunda seyahat konseptini baz alarak İngilizceye B1 seviyesinden başlıyoruz.

 • Kursu tamamladığınızda B1 seviyesini bitirmiş olacaksınız ve böylelikle yabancılarla rahatlıkla günlük temel konularda İngilizce konuşabilecek ve anlayabilecek düzeye geleceksiniz.

 • Bu kursta şimdiki zamanla birlikte, yeni bir zaman dilimi olan geçmiş zamanı öğrenip hazırlanan keyifli içeriklerle kolay bir şekilde kullanmaya başlayacaksınız.

 • İngilizce kelime bilginize +700 yeni kelime ekleyip akıcı İngilizce konuşmanın stratejilerini keşfedeceksiniz.

 • Bu kursun yapısı sayesinde öğrendiklerinizi sürekli test edebileceksiniz.

 • Konuşma, Dinleme, Okuma ve Anlama yeteneklerinizi geliştireceksiniz.

 • Etkili İngilizce öğrenme ve konuşma teknikleri sayesinde aksanınız daha doğal ve ve telaffuzunuzun ve vurgulamanızın tam ve doğru olması sağlanacaktır.

 • Video derslerin yanı sıra kaydolduğunuz pakete göre canlı pratikler ve İngilizce köşesi vasıtası ile sınıftaymış gibi konular pratik yapılıp sorularınız cevaplanıp, farklı aksan ve ülkelerden insanlarla tanışacaksınız.

 • IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL gibi sınavlar da başarılı olmak için sağlam bir alt yapı oluşturacaksınız.


İNGİLİZCE SOHBET KÖŞESİ HOCALARIMIZ


Canlı pratiklerin olduğu paketlerle(2. ve 3. paketler) kaydolanlar için yabancı hocalarla ve dünya vatandaşlarıyla sohbet köşeleri dördüncü haftadan sonra başlayacaktır.


YELENA

Yelena Ukraynalı ve Amerikan aksanıyla akıcı İngilizce konuşuyor. 7 senedir İngilizce öğretmenliği yapan Yelena aynı zamanda Harvard Üniversite'sinden öğretmenlik derecesini alıyor.

EILISH

Avustralyalı Eilish, uzun süre Asya'da hem okullarda hem de yetimhanelerde İngilizce öğretmenliği yaparak Asya ülkelerinin eğitim sistemlerine hakim.

LAURA

Avusturyalı Laura akıcı Amerikan aksanıyla pek çok ülkede projeler gerçekleştirmiş bir dünya vatandaşıdır.

Sohbet köşesinde aramıza katılacak hocalarımızı ve dünya vatandaşlarını duyurmaya devam edeceğiz.


KURS MEZUNİYET SERTİFİKASI


10 haftalık İngilizceyle Dünyaya Açılın programını başarıyla tamamlayanlara kurs mezuniyet sertifikası verilmektedir. Bu sertifikayı özgeçmişinizde ve linkedin profilinizde kullanabilirsiniz.

EĞİTMENİNİZ EVRİM KANBUR

Evrim Kanbur, Cambridge Üniversitesi'nden 501/1891/2 akreditasyon seri numarasıyla CELTA sertifikasına sahip İngilizce Öğretmeni olmakla birlikte Şanghay'da uluslararası bir okulun işletme bölüm başkanlığını yürütürken, Skema İşletme Okulu ve Shanghai Jiatong Üniversitesi'nde İşletme, Ekonomi, Stratejik Karar Verme Mekanizması, Marka Yaratma ve Yönetimi, Çin'de Dijital Pazarlama, Finansal Analiz ve Raporlama derslerini İngilizce olarak vermektedir. Linkedin profilime bakabilirsiniz.

Sekiz yıldır her yaş grubundan öğrencisi bulunan Evrim Kanbur, yurtdışında saygın üniversitelere 200'ün üstünde öğrenci gönderdiği gibi ilgili okullarda anadili İngilizce olmayan ve İngilizce dahil üniversite derslerine destek olduğu pek çok öğrencisi bulunmaktadır. TEDx Çin'de de İngilizce-Çince konuşma (aşağıdaki resmin üstüne tıklayıp izleyebilirsiniz) gerçekleştiren Evrim Kanbur, İngilizceyle Dünyaya Açılın online kursu ile Türkiye'de ve dünyada daha çok Türkün İngilizce konuşmasını hedeflemektedir.


KURUMSAL PAKET


İş dünyasında İngilizce'nin önemi yadsınamaz hale geldi. Siz de ekibinize yatırım yapıp İngilizce konuşmalarını sağlamak ve şirket olarak olanaklarınızı artırmak istiyorsanız, kurumsal paket için bize ulaşın.

SIKÇA SORULAN SORULAR


1) BU KURS KİMLER İÇİN?

Bu kursa İngilizce'yi A2 düzeyinde konuşanlar, öğrenip unutmuş olanlar ve aksanını en baştan geliştirmek isteyenlere uygundur.


2) BU KURS HANGİ SEVİYEDEN BAŞLAYACAK?

Bu kursla birlikte B1 seviyesinden başlayacağız ve 10 haftanın sonunda sohbet edebileceğiniz seviyeye geleceksiniz (B1).


3) HİÇ BİLMEYENLERE UYGUN BİR KURS OLACAK MI?

Hiç bilmeyenlere yönelik olarak A1 kursumuz sizler için uygundur. Bu kurs içeriği, İngilizce'yi A2 düzeyinde bilenler için uygundur.

4) ORTA VE İLERİ SEVİYE DE BU KURSA KATILABİLİR Mİ?

Aksanınızla ilgili ve akıcı konuşmakta sıkıntı yaşıyorsanız katılmanız faydalı olacaktır.


5) MASTER İÇİN DİLİMİ GELİŞTİRMEK İSTİYORUM, EĞİTİMİNİZE KATILABİLİR MİYİM?

İngilizce altyapınıza bağlı olarak evet ve hayır. Orta ve ileri seviyede İngilizce konuşuyorsanız bu kurs size uygun olmayabilir ama yukarıda da bahsettiğim gibi aksanınız ya da akıcı konuşmakta sorun yaşıyorsanız, bu kursla bu sorunu kökten çözersiniz.


6) BU KURS KAÇ AY SÜRECEK?

Bu kurs 30 Kasım 2021 itibariyle başlayıp minimum 10 haftalık bir süreci kapsar.


7) DERSLER NASIL İŞLENECEK?

Bir haftada 5 konu işlenecektir. Bunlar video formatındadır. Kaydolma şeklinize göre ya sadece video derslere erişiminiz olacak ya da video dersler ve berlirlenen zamanlardaki canlı pratikler de olacak. Bu canlı bağlantılar da video olarak kursa yüklenecektir. Her hafta bir bölüm, 5 konu, aktive edilecek ve beraberinde gerekli kaynaklar da paylaşılacaktır.


8) DİĞER KATILIMCILARLA BİRBİRİMİZİ GÖREBİLECEK MİYİZ?

Canlı bağlantı pratikleri Zoom üzerinden yapılacak ve dolayısıyla sadece canlı pratiklerde birbirinizi görebilirsiniz.


9) CANLI BAĞLANTI PRATİKLERİ NE ZAMAN YAPILACAK?

Canlı bağlantı pratikleri kaydolma şeklinize göre ayda bir ya da her hafta olacak şekilde belirlenen saatlerde yapılacaktır.


10) CANLI BAĞLANTIYA YETİŞEMEZSEK NE OLUCAK?

Merak etmeyin, canlı bağlantılar, video olarak kursa yüklenecektir.


11) VİDEO DERSLERİ İSTEDİĞİMİZ ZAMAN DİNLEYEBİLİR MİYİZ?

Her hafta yeni bir bölüm(5 konu) yayınlandığı için yayınlanan bölümleri istediğiniz zaman ve yerde izleyebilirsiniz. Kendi Hızımda Öğreniyorum ve Destek Paketiyle Öğreniyorum paketlerinde kurs bir yıl giriş hakkı vardır ve Yoğunlaştırılmış Pakette kursa 2 yıl giriş hakkı vardır.


12) ONLİNE VE PANDEMİDE PRATİK YAPMA İMKANININ AZ OLMASI ÖĞRENMEYİ NASIL ETKİLER?

Eğitimler hızlı bir şekilde online ortama taşınıyor, dolayısıyla online eğitim yadsınamaz bir öneme sahip. Yaş grubuna ve eğitimi almaktaki nedeninizin gücüne göre bu sorunun cevabı değişir. 9 aydır üniversitede ve uluslararası okulda bütün dersler İngilizce ve 3 yıldır da online kurs üreten biri olarak diyebilirim ki disiplin ve takip edebileceğiniz bir çalışma planıyla öğrenme süreciniz pozitif yönde ilerler.


13) KURS NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Kurs, 30 Kasım 2021'de başlayacak ve her hafta yeni bir bölüm(5 konu) aktif hale gelecek.


14) PEKİ 60 YAŞA UYGUN MU?BİRAZ DAHA GEÇ ANLADIĞIM DOĞRUDUR, ÜSTÜNDEN GEÇMEM GEREKİYOR EMEKLİ OLDUKTAN SONRA.

Yetişkinler ve 6 yaşından itibaren çocuklara göre uygundur. Yaş 60, 70, 80 hiç farketmez. Arkadaşımın 80 yaşındaki dedesi programa katılıyor. Dolayısıyla öğrenmenin yaşı yok, temponuz yavaş olabilir ama hiç sorun değil. Gerekli tekrar ve çaba ile yapamayacağınız hiçbir şey yok.


15) DERSLERİ İNSTAGRAM ÜZERİNDEN Mİ YOKSA ZOOM GİBİ PROGRAMLARLA MI YAPACAKSINIZ?

Canlı bağlantılarımız Zoom üzerinden yapılacaktır. Hiçbir ücret ödemenize gerek yok sadece Zoom'u indirip ücretsiz hesap açmanız yeterlidir.


16) KURS NEREDE OLACAK?

Video dersler bu bulunduğunuz platformda yayınlanacak:

https://evrim-kanbur-university.teachable.com/p/ingilizceyle-dunyaya-acilin-ucuncu-adım


17) KIZIMIN DERSLERİNE YARDIMCI OLMAK İÇİN ALACAĞIM, BENİ KABUL EDER MİSİNİZ?

Tabi ki, kursa kaydolmak için ne kadar güzel bir neden. İngilizce öğrenirken annem yardımcı olmuştu o yüzden hem sizin hem de kızınız için çok faydalı olacak.


18) BİTİMİNDE KONUŞUYOR OLUR MUYUZ?

Bunu üç ayaklı bir masa gibi düşünün. Kurs, Disiplin ve Sürdürülebilir bir Çalışma Sistemi. Kursla birlikte takip edeceğiniz bir çalışma ve tekrar sistemi oturttuğunuzda tabi ki konuşuyor olacaksınız. Şimdiye kadar benim derslerimde İngilizce konuşmayı öğrenmeyen hiçkimse olmamıştır. Ancak sadece dizi izler gibi videoları izleyip egzersizleri, testleri yapmazsanız, pratikleri yapmayıp stratejileri uygulamazsanız hiçbir kurs size yardımcı olamaz.


19) KURS ÜCRETİ NEDİR?

Kurs ücretini bu sayfanın en altındaki ödeme paketlerinde görebilir ve içeriklerine ulaşabilirsiniz.


20) ÖMÜR BOYU GİRİŞ HAKKI CANLI PRATİKLER İÇİN GEÇERLİ Mİ?

Canlı pratikler on haftanın sonunda biter. Kurs içeriklerine giriş hakkı süreniz paketlere göre değişmektedir.


21) BİLGİSAYARIM YOK, KURSU AKILLI TELEFONUMDAN İZLEYEBİLİR MİYİM?

Tabi ki, kursumuzu akıllı telefonunuzdan izleyebilirsiniz. Dilerseniz Teachable ücretsiz mobil aplikasyonunu indirip kurs hesabınıza giriş yaparak ya da telefonunuzun internet tarayıcısından izleyebilirsiniz.


22) KURSA NASIL KAYIT OLABİLİRİZ?

Kurs ön kayıtlarımız 24 Temmuz 2021 itibariyle açılmıştır. 31 Temmuz 2021'de %40 indirimli fiyatlar biter. Aşağıdaki paketlerden birini seçerek 31 Temmuz'a kadar %40 indirimli fiyatlarla kaydolabilirsiniz.

TEK ÖDEMEYLE KAYIT OLUN

%25 indirimli aşağıdaki 'Kendi Hızımda Öğreniyorum' paketine kayıt olun.